Nie przegap okazji - odśwież swój dom i garderobę !  Skarpety w promocyjnych pakietach !,  LNIANE Obrusy, bieżniki i serwety -60%, NEW - KONOPNE RĘCZNIKI FROTTE 

Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle...
Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle...
Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle...
Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle 100% len
Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle 100% len
Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle 100% len

Wafel naturalno- czerwony , red natural waffle 100% len

Luksusowa tkanina waflowa, super miękka +/- 310g/m2 , szerokość +/- 140 cm

Ta tkanina waflowa jest wykonana z czystego lnu i ma naturalną strukturę plastra miodu, która sprawia, że jest prawdziwą perełką wśród tekstyliów łazienkowych i kuchennych.

Tkanina jest bardzo chłonna i szybko schnie, dzięki czemu jest idealna do ręczników, szlafroków, ściereczek, ręczników, obrusów i innych.

Wykończona na miękko, ma zredukowaną kurczliwość i jest gotowa do krojenia i szycia.

Tkanina jest praktyczna, mało gniotliwa i trwała. Łatwo ją utrzymać w czystości, zachowując wszelkie zalety lnianej tkaniny.

Inne tkaniny - prosimy o zapytania. Zachęcamy do zapoznania się z tkaniną przed zakupem - Próbki tkanin

Produkt dostępny
145,00 zł
Brutto

 

Większe ilości, brak wystarczającej ilości metrów , inne zapytania - prosimy o kontakt mailowo : linen@interia.pl lub telef.  (+48) 662 086 878  , (+48) 728 266 665 

Pielęgnacja :

Uwaga: przed pierwszym użyciem wskazane jest przeprać /przepłukać wyrób, co pomoże usunąć drobne włókienka lniane, świadczące o naturalności lnianego produktu.

Wybierz delikatny cykl prania, a jeśli masz wybór, wybierz poziom wody w pralce maksymalnie z oferowanego. Twoje lny powinny się swobodnie przemieszczać w pralce. Nie dodawaj wybielaczy. Ze względu na wstępne zmiękczenie tkaniny, można je bezpiecznie suszyć  w suszarce. Zalecane niskie temperatury suszenia i wyjęcie wyrobu , gdy jest jeszcze lekko wilgotny.

Tkanina waflowa /a tym samym wyroby z tkaniny waflowej/  jest podatna na zmianę rozmiaru pod wpływem wilgotności powietrza. Jest to cecha wynikająca z głębokiego gofrowania i ciągliwości tkaniny. Aby zachować oryginalny kształt tkaniny, należy ją uformować do zadanego rozmiaru. To samo po wypraniu, przed suszeniem w stanie rozwieszonym.

Natura lnu - kolory i wykończenie
ZE WZGLĘDU NA NATURALNE POCHODZENIE LNU MOGĄ WYSTĘPOWAĆ MIĘDZY PARTIAMI NIEZNACZNE RÓŻNICE W KOLORZE I WYKOŃCZENIU.
Zdjęcia a kolory
MIMO STARAŃ ABY KOLORY WYŚWIETLANE NA MONITORZE WIERNIE ODZWIERCIEDLAŁY KOLORYSTYKĘ WYROBÓW MOGĄ WYSTĄPIĆ NIEZNACZNE RÓŻNICE.
Pranie lnu
W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRAĆ W TEMP. 40-60 ST C, CHOĆ NIE JEST TO WYMAGANE, MOŻNA PRASOWAĆ -TKANINA LEKKO WILGOTNA- 200 ST c LUB PRASOWANIE PAROWE, NIE CZYŚCIĆ CHEMICZNIE, NIE WYBIELAĆ ( NIE CHLOROWAĆ)
Wafel natural
100% len
Szerokość i gramatura
Tkaniny lniane mogą się różnić pod względem szerokości i gramatury, w większości przypadków dokładność +/-(3- 5%).
Nowy

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.