Nie przegap okazji - odśwież swój dom i garderobę !  Skarpety w promocyjnych pakietach !,  LNIANE Obrusy, bieżniki i serwety -60%, NEW - KONOPNE RĘCZNIKI FROTTE 

Regulacje niniejsze dotyczą promocji dla Klientów sklepu on-line LnianeZakupy.pl, którzy pozyskali kod rabatowy udostępniony na stronie sklepu LnianeZakupy.pl zwanego dalej Sklepem lub otrzymali kod rabatowy od Sklepu na drodze komunikacji zdalnej.

Niniejsze warunki są uzupełnieniem Regulaminu Sklepu.

  1. Aby wykorzystać Kod, kliknij w Koszyku link "Masz kod promocyjny?", wpisz w pole „Kod promocyjny” otrzymany lub wyświetlony kod w pojawiającym się polu tekstowym i potwierdź klikając przycisk „Dodaj” jeszcze przed potwierdzeniem „Realizuj zamówienie”

  2. Kody promocyjne zwane dalej kodami i związane z nimi rabaty obowiązują tylko w zakupach realizowanych w Sklepie.

  3. Działanie Kodów polega na udzieleniu rabatu na zakupy, w wysokości określonej w informacji udzielonej Klientowi poprzez kanały komunikacji lub informację na stronie Sklepu.

  4. Kody można łączyć z innymi rabatami na stronie Sklepu tylko i wyłącznie jeżeli taką opcję przewidziano i umożliwiono w Sklepie.

  5. Kody działają przez czas ustalony przez Sklep. Nie można wykorzystać kodów w odniesieniu do zamówień złożonych przed otrzymaniem kodu i poza wyznaczonym czasem jego obowiązywania.

  6. Kody mają zastosowanie tylko i wyłącznie do produktów lub kategorii wyraźnie zaznaczonych przy opisie danego kodu. Kody nie podlegają przeniesieniu ani wymianie na środki pieniężne i płatnicze, w tym gotówkę oraz salda konta. Rabatowi podlegają tylko wskazane w opisie Kodu produkty z danej kategorii, z oferty Sklepu.

  7. Rabatowi nie podlegają koszty dostawy, zwrotu oraz opłaty inne niż związane z produktami danej kategorii, chyba że Sklep wskazał wyraźnie w opisie kodu inaczej.

  8. Interpretacja regulacji kodów promocyjnych w przypadkach spornych leży po stronie właściciela Sklepu.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.