Nie przegap okazji - odśwież swój dom i garderobę !  Skarpety w promocyjnych pakietach !,  LNIANE Obrusy, bieżniki i serwety -60%, NEW - KONOPNE RĘCZNIKI FROTTE 

Len - cudowna materia, mająca zastosowanie w każdym elemencie naszego życia. Synonim elegancji i wygody. Im dłużej jest używany tym więcej w nim piękna. Z pewnością jeden z najlepszych przyjaciół życia bliżej natury.

Len – modny ponadczasowo

Wytrzymałe, praktyczne i niezwykle piękne, lniane tkaniny . Śpiąc, jedząc, ubierając się i wypoczywając , zawsze możemy liczyć na len – wygodny , jedyny w swoim rodzaju

Cenić go winniśmy za jego absorpcyjność – trzyma gorąco i wilgoć daleko od nas , zostawiając przyjemność chłodu i naturalną świeżość. Len ma swój własny styl – elegancki, wygodny i odpowiedni dla różnych okazji. Białe lub naturalne płótno jest cudowne, ale len też dobrze się barwi i jest dostępny w mnóstwie kolorów od delikatnych pasteli do żywych i mocnych barw.

Czyste, klasyczne płótno zawsze będzie mieć swoje miejsce w modnym świecie. Dostępne współcześnie metody wykończenia pozwalają łatwo zmiękczać i zmieniać tkaninę lnianą, dostosowując ją do nowych potrzeb, pozwalając na łatwe pranie i prasowanie.

Len czyli dobry Sen

Len przyspiesza kojący sen. Pościel z lnianego płótna ma właściwości termoregulacyjne.. Płótno oddycha, tak jak skóra. Może wchłaniać 20 % wilgoci ze swojej własnej wagi , a jednocześnie pozostaje stale lekki i przewiewny. W upalne dni pochłania wilgoć i nadmierne gorąco, w chłodzie pozwala zachować właściwą temperaturę ciała. Doskonale rozpieszczający, len synonim tego co zdrowe. Jest antystatyczny, antyalergiczny i pomaga zachować skórę w naturalnym bilansie, z powodu jego naturalnej równowagi pH.

Len zamierzona Czystość

Len nadaję się znakomicie na akcesoria łazienkowe. Lniane ręczniki są bardzo chłonne i wysychają bardzo szybko. Len, obok bawełny, jest najpraktyczniejszym z materiałów łazienkowych , Dostępny w ogromnej rozpiętości wzorów i kolorów len dodaje również hotelowej łazience luksusu i namiastki oferty SPA (wytworne ręczniki do rąk albo jako szorstkie frotowe ręczniki, który nie tylko wycierają do sucha skórę ale bardzo skutecznie orzeźwiają ciało poprzez pobudzanie ukrwienia.

Len Naturalne piękno we wnętrzu

Len dodaje finezji i ekologicznej stylowej czystości architekturze wnętrz. Wytrzymałość połączona z wyjątkową stabilnością wymiarów i niezwykła barwność , czyni z lnu tkaninę znakomitą do zastosowań wnętrzarskich. Jego lśniący połysk i tekstura są ciekawym dodatkiem do każdej stylowej linii. Len może połyskiwać we wnętrzach jako najcieńsze woale ale również może , jedyny w swoim rodzaju, pojawiać się jako najcięższy materiał w  luksusowych zasłonach i obiciach.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.