Poczuj luksus lnu z rabatem -15% na POŚCIEL PREMIUM! !  * Akcesoria kąpielowe i saunowe z lnu i konopi  * SKARPETY  LNIANE w atrakcyjnych pakietach !

wafel biały 100% len LL922T
Wafel śnieżna biel - tkanina lniana 100%
Wafel śnieżna biel - tkanina lniana 100%
wafel biały 100% len LL922T
Wafel śnieżna biel - tkanina lniana 100%
Wafel śnieżna biel - tkanina lniana 100%

Wafel śnieżna biel - tkanina lniana 100%

Cena za 1 metr bieżący.

Tkanina waflowa LL922T super miękka +/- 310g/m2, szerokość +/- 140 cm  

Ta tkanina waflowa jest wykonana z czystego lnu i ma naturalną strukturę plastra miodu, która sprawia, że jest prawdziwą perełką wśród tekstyliów łazienkowych i kuchennych.

Tkanina jest bardzo chłonna i szybko schnie, dzięki czemu jest idealna do ręczników, szlafroków, ściereczek, ręczników, obrusów i innych.

Wykończona na miękko, ma zredukowaną kurczliwość i jest gotowa do krojenia i szycia.

Tkanina jest praktyczna, mało gniotliwa i trwała. Łatwo ją utrzymać w czystości, zachowując wszelkie zalety lnianej tkaniny.

Inne tkaniny - prosimy o zapytania. Zachęcamy do zapoznania się z tkaniną przed zakupem - Próbki tkanin

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ mail/tel.
165,00 zł
Brutto

 

Większe ilości, brak wystarczającej ilości metrów , inne zapytania - prosimy o kontakt mailowo : linen@interia.pl lub telef.  (+48) 662 086 878  , (+48) 728 266 665 

Pielęgnacja :

Uwaga: przed pierwszym użyciem wskazane jest przeprać /przepłukać wyrób, co pomoże usunąć drobne włókienka lniane, świadczące o naturalności lnianego produktu.

Wybierz delikatny cykl prania, a jeśli masz wybór, wybierz poziom wody w pralce maksymalnie z oferowanego. Twoje lny powinny się swobodnie przemieszczać w pralce. Nie dodawaj wybielaczy. Ze względu na wstępne zmiękczenie tkaniny, można je bezpiecznie suszyć  w suszarce. Zalecane niskie temperatury suszenia i wyjęcie wyrobu , gdy jest jeszcze lekko wilgotny.

Tkanina waflowa /a tym samym wyroby z tkaniny waflowej/  jest podatna na zmianę rozmiaru pod wpływem wilgotności powietrza. Jest to cecha wynikająca z głębokiego gofrowania i ciągliwości tkaniny. Aby zachować oryginalny kształt tkaniny, należy ją uformować do zadanego rozmiaru. To samo po wypraniu, przed suszeniem w stanie rozwieszonym.

Natura lnu - kolory i wykończenie
ZE WZGLĘDU NA NATURALNE POCHODZENIE LNU MOGĄ WYSTĘPOWAĆ MIĘDZY PARTIAMI NIEZNACZNE RÓŻNICE W KOLORZE I WYKOŃCZENIU.
Zdjęcia a kolory
MIMO STARAŃ ABY KOLORY WYŚWIETLANE NA MONITORZE WIERNIE ODZWIERCIEDLAŁY KOLORYSTYKĘ WYROBÓW MOGĄ WYSTĄPIĆ NIEZNACZNE RÓŻNICE.
Pranie lnu
W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRAĆ W TEMP. 40-60 ST C, CHOĆ NIE JEST TO WYMAGANE, MOŻNA PRASOWAĆ -TKANINA LEKKO WILGOTNA- 200 ST c LUB PRASOWANIE PAROWE, NIE CZYŚCIĆ CHEMICZNIE, NIE WYBIELAĆ ( NIE CHLOROWAĆ)
Wafel natural
100% len
Szerokość i gramatura
Tkaniny lniane mogą się różnić pod względem szerokości i gramatury, w większości przypadków dokładność +/-(3- 5%).
Nowy

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.