Poczuj luksus lnu z rabatem -15% na POŚCIEL PREMIUM! !  * Akcesoria kąpielowe i saunowe z lnu i konopi  * SKARPETY  LNIANE w atrakcyjnych pakietach !

Usługi Szwalni LnianeZakupy.pl - Szyjemy z Pasją i Doświadczeniem

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić - szwalnię LnianeZakupy.pl, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Indywidualne Projekty i Wymiary na Zamówienie

W naszej szwalni realizujemy Wasze marzenia o unikalnych wyrobach lnianych. Niezależnie od tego, czy macie własny projekt, czy potrzebujecie uszyć coś na specjalne wymiary - jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nasze wieloletnie doświadczenie w szyciu lnu oraz park maszynowy pozwalają nam na realizację wymagających zleceń.

Elastyczność i Dostosowanie 

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze standardowe rozmiary wyrobów są tylko propozycjami. Chętnie dostosujemy się do Waszych potrzeb, modyfikując rozmiary według indywidualnego pomysłu. Wszystko po to, aby finalny produkt idealnie wpasował się w Wasze oczekiwania.

Małe i Duże Serie - Wszystko Jest Możliwe

Jesteśmy otwarci na przygotowanie modeli startowych, próbnych przeszyć, a także małych serii a nawet pojedynczych realizacji.

Jednocześnie posiadamy zdolności produkcyjne do regularnej i powtarzalnej produkcji na niemal każdą skalę.

Preferencje i Możliwości

Nasza szwalnia preferuje tkaniny lniane zakupione bezpośrednio u nas, co gwarantuje najwyższą jakość i spójność produktów. Jednakże jesteśmy otwarci na omówienie i realizację projektów z wykorzystaniem innych materiałów.

Skontaktuj się z Nami!

Jeśli macie pytania lub chcecie omówić szczegóły Waszego projektu, nie wahajcie się skontaktować z nami mailowo lub telefonicznie. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Wam w realizacji Waszych lnianych marzeń.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.